* – WYMAGANE POLE

Elewacja wolna od mostków termicznych

Co to jest system BOLIX PASSIVE THERM?

BOLIX  PASSIVE THERM – zestaw wyrobów do ociepleń ścian zewnętrznych budynków pasywnych i energooszczędnych. System ociepleniowy zachowuje wszelkie zasady, wytyczne, warstwy  technologii ETICS wespół jednak z technologią przygotowania podłoża i sposobem montażu został zaadoptowany funkcjonalnie,  aby sprostać wymaganiom preferowanym przez wspomniane budownictwo pasywne i energooszczędne. 

 

Dla kogo dedykowane jest rozwiązanie BOLIX PASSIVE THERM?

System Bolix Passive Therm dedykowany jest dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego, czyli tych budynków, w których poprzez zastosowane rozwiązania projektowe i techniczne, w tym bardzo dobre parametry izolacyjne przegród zewnętrznych, zużycie energii jest znacząco niższe niż w przypadku budownictwa tradycyjnego.

 

Jakie dwa rozwiązania można uzyskać w ramach BOLIX PASSIVE THERM?

System BOLIX PASSIVE THERM obejmuje dwa rozwiązania:

Pierwsza  odmiana – PASSIVE - gdzie oprócz nowych dodatkowych produktów (kleju dyspersyjnego BOLIX PTK i emulsji białej BOLIX PTE) obejmuje znane wszystkim wyroby  stosowane od lat w innych systemach ociepleniowych BOLIX,  nadając tym  standardowym materiałom  nową, wyższa rangę i dodatkowe właściwości.

Druga odmiana – 10 YG to produkty o wyższej specyfikacji technicznej.  To zestaw ekskluzywnych wyrobów dla Klienta o wyższych wymaganiach, z możliwością uzyskania 10 lat gwarancji na ustalonych zasadach zawartych w karcie gwarancyjnej BOLIX.